رایانش ابری

ساخت سرور ابری با چند کلیک

آیا‌ می‌خواهید‌ تنها‌ در‌ چند‌ دقیقه‌ یک‌ سرور ابری‌ بسازید؟‌ با‌ کمک‌ فناوری‌ پیشرفته‌ دیجی‌کلاد‌ می‌توانید‌ با‌ چند کلیک،‌ تمام‌ نیازهای‌ زیرساختی‌ کسب‌و‌کار‌ خود‌ شامل‌ سرور IP، تنظیمات‌ شبکه‌ و‌ فایروال‌ را‌ راه‌اندازی‌ کرده‌ و‌ در لحظه‌ از‌ آن‌ استفاده‌ کنید.

پردازش ابری

با وجود ویژگی‌های اسنپ‌شات و اینستنس در سرویس رایانش ابری دیجی‌کلاد، شما می‌توانید با سرعت بسیار بالا یک سرور جدید راه‌اندازی کنید تا در صورت بروز مشکل یا عدم نیاز به تغییرات آن را فراخوانی کنید.

امنیت بالا

یکی از مزایای خدمات رایانش ابری دیجی‌کلاد امنیت بالای سرویس‌های آن است. دیجی‌کلاد با بهره‌گرفتن از جدیدترین تکنولوژی‌ها امنیت داده‌های شما را تامین می‌کند.

پیکره‌بندی شبکه (VPC)

ایجاد یک VPC یا اتصال چندین سرور مجازی در یک شبکه خصوصی از قابلیت‌های خدمات رایانش ابری دیجی‌کلاد است. به این ترتیب، در زمان ساخت سرور ابری می‌توانید نوع شبکه را (عمومی یا خصوصی) بر اساس نیاز خود شخصی‌سازی کنید.

توزیع بار (LBaas)

قابلیت توزیع بار (LBaaS) دیجی‌کلاد وضعیت بار ترافیکی سرورها را بصورت لحظه،ای می،سنجد و درخواست‌های کاربران را به صورت خودکار بین سرورها توزیع می‌کند.

مزایا

چرا سرورهای ابری

با استفاده از خدمات رایانش ابری دیجی‌کلاد بدون دغدغه و نگرانی همه نیازهای زیرساختی کسب‌وکارتان را پوشش دهید و زمان و هزینه‌ خود را مدیریت کنید.

مقرون به‌صرفه

با استفاده از خدمات رایانش ابری دیجی‌کلاد دیگر نیازی به ساخت و توسعه دیتاسنترهای بزرگ ندارید و به‌راحتی می‌توانید نوسان‌های ناشی از رشد کسب‌وکارتان را مدیریت کنید.

استفاده آسان

با استفاده از رایانش ابری، سازمان‌ها می‌توانند منابع را به صورت افزونه و بر اساس نیاز افزایش دهند، به این ترتیب قادر خواهند بود تا با رشد و توسعه کسب و کار خود هماهنگ شوند.

مقیاس‌پذیری آنی

سازمان‌ها در شرایط مختلف، نیازهای مختلفی دارند. خدمات رایانش ابری دیجی‌کلاد به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان نیاز، در لحظه منابع سرور خود را افزایش دهید.

راه‌اندازی سریع

دیجی‌کلاد این امکان را در اختیارتان می‌گذارد تا تنها با چند کلیک یک سرور ابری با تمام امکاناتی که نیاز دارید برای کسب‌وکار خود بسازید و در لحظه از آن استفاده کنید.

اشتراک منابع

کاربران با استفاده از سرویس رایانش ابری دیجی‌کلاد می‌توانند منابع محاسباتی و ذخیره‌سازی خود را با سایر افراد و سازمان‌ها به اشتراک بگذارند، که این امر منجر به بهره‌وری بیشتر و کاهش هدررفت منابع می‌شود.

دسترسی آسان

کاربران خدمات رایانش ابری، از هر کجا و در هر زمان به منابع و داده‌های خود دسترسی دارند. این امر برای افرادی که نیاز به انعطاف‌پذیری دارند یا در مکان‌های مختلف کار می‌کنند بسیار مفید است.

راهکارها

امکانات متنوع

برای کسب‌وکارها

حرفه‌ای و مقرون به‌صرفه

زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS)

زیرساخت به عنوان سرویس که به IaaS نیز شناخته می‌شود، نوع دیگری از خدمات رایانش ابری است که در آن منابع و زیرساخت مورد نیاز مانند رایانش ابری، فضای ذخیره‌سازی، پهنای باند، آدرس‌های IP و سایر منابع سخت‌افزاری در بستر اینترنت در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌ها قرار می‌گیرد. به این ترتیب، شرکت‌ها دیگر نیازی به ساخت و مدیریت دیتاسنتر ندارند و تنها مسئولیت سیستم عامل، میان‌افزار و اپلیکیشن و دیتا بر عهده ایشان است.

پلتفرم به عنوان سرویس (PaaS)

پلتفرم به عنوان سرویس PaaS همه نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری که برای ساخت و توسعه یک اپلیکیشن نیاز است را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. توسعه‌دهندگان اپلیکیشن و مهندسان شبکه می‌توانند با استفاده از خدمات PaaS بدون ساخت و توسعه زیرساخت خودشان، اپلیکیشن‌هایشان را تست و تولید کنند. ناگفته نماند که در این نوع خدمات، کاربران باید خودشان کدها را نوشته و داده‌های اپلیکیشن را مدیریت کنند، اما وظیفه ساخت محیط اجرای نرم‌افزار برعهده کارشناسان دیجی‌کلاد است.

نرم‌افزار به عنوان سرویس (SaaS)

نرم‌افزار به عنوان سرویس یا SaaS با فراهم کردن زیرساخت توسعه یک نرم‌افزار، امکان استفاده از یک نرم‌افزار از طریق اینترنت را برای کاربران یک کسب‌وکار فراهم می‌کند. محصولات و خدمات SaaS به طور کامل توسط ارائه‌دهندگان این سرویس توسعه و تکمیل می‌شوند. بیشتر نرم‌افزارهای SaaS از طریق مرورگرهای وب قابل استفاده هستند و کاربران برای استفاده از آن‌ها نیازی به دانلود و نصب نرم‌افزار ندارند.

1 از 3

آیا می‌دانید

مشتریان دیجی‌کلاد برای چه کاری از

رایانش ابری استفاده می‌کنند؟

امکانات و قابلیت‌های متنوع خدمات رایانش ابری دیجی‌کلاد سبب شده تا بسیاری از مشتریان ما بخواهند به روش‌های مختلف و بر اساس نیازشان از این خدمات بهره‌مند شوند.

برای ثبت درخواست مشاوره کلیک کنید.

فروشگاه‌های آنلاین

فروشگاه‌های آنلاین می‌توانند با استفاده از زیرساخت یکپارچه ابری دیجی‌کلاد به شکلی هوشمند مشتریان خود را مدیریت کرده و به صورت لحظه‌ای از فعالیت آن‌ها گزارش بگیرند.

بانک‌ها و موسسات مالی

بانک‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات مالی می‌توانند با به‌کارگیری سرویس‌های دیجی‌کلاد علاوه‌بر گزارش‌گیری از داده‌ها و بررسی رفتار مشتریان، به شکلی بهتر و دقیق‌تر مدیریت ریسک کنند و فرآیند عملیاتی خود را بهبود ببخشند.

رسانه و سرگرمی

در اختیار داشتن داده‌های متنوع، توزیع محتوا به صورت شخصی‌سازی شده و سرعت‌بخشیدن به فرآیند تولید محتوا از جمله نیازهای مهم رسانه‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه سرگرمی است که دیجی‌کلاد می‌تواند این نیازها را رفع کند.

زنجیره تامین و لجستیک

یکی دیگر از موارد استفاده از خدمات ابری دیجی‌کلاد در شرکت‌های لجستیک و زنجیره تامین است که به آن‌ها کمک می‌کند تا فرآیندی کارآمد، انعطاف‌پذیر و پایدار ایجاد کنند.

شرکت‌های بازی‌سازی

خدمات دیجی‌کلاد به بازی‌سازان کمک می‌کند تا بازی‌های آنلاین خود را بدون دغدغه راه‌اندازی کرده و با تحلیل داده‌هایی که در اختیار دارند، تجربه‌ای منحصربه‌فرد به کاربرانتان ارائه کنند.

آموزش

آموزشگاه‌ها و فعالان حوزه آموزش می‌توانند با کمک خدمات دیجی‌کلاد فضای آموزشی خود را مدرن و ایمن کنند و با به‌کارگیری داده‌های موجود نرخ موفقیت دانش‌آموزان را افزایش دهند.

سلامت و درمان

زیرساخت یکپارچه ابری دیجی‌کلاد این امکان را در اختیار شرکت‌های فعال در حوزه سلامت قرار می‌دهد تا راهکارها و ابزارهای هوشمندی را در این زمینه توسعه دهند.

پلن‌های متنوع سرورهای ابری

فقط به‌اندازه مصرف‌تان پرداخت کنید

شما می‌توانید بر اساس نیاز و بودجه کسب‌وکار خود، از میان بسته‌های پیشنهادی انتخاب کنید و با چند کلیک یک سرویس ابری با امکانات دلخواه بسازید.

پیکربندی ماشین های مجازی

مطابق نیازمندی های کسب و کار شما

Name

g1.micro

CPU

1

Memory

0.5

شما می‌توانید برای اطمینان از عملکرد کسب‌وکار خود در زمان بحران، استفاده از خدمات رایانش ابری را جایگزین ساخت و توسعه دیتاسنترهای بیشتر کنید و در فضایی امن و مطمئن از دارایی‌های دیجیتال خود پشتیبان‌گیری کنید.

موارد استفاده

خدمات رایانش ابری

طیف وسیع ویژگی‌ها و امکانات رایانش ابری دیجی‌کلاد باعث شده تا کسب‌وکارهای متنوعی از این قابلیت‌ها بهره ببرند.

پرسش‌های متداول

در این بخش، تلاش می‌کنیم به رایج‌ترین و پرتکرارترین پرسش‌هایی که برای کاربران دیجی‌کلاد مطرح شده پاسخ دهیم.

مشاهده بیشتر

برای ثبت درخواست مشاوره

کلیک کنید.

متمایزترین خدمات ابری را با دیجی‌کلاد تجربه کنید.